„Vilties“ cikle – laipiojimo sportas

Socialiai atsakingą sportą vystantis laipiojimo uolomis klubas Klaipėdoje „Scala Dream“ organizuoja renginį „Vilties laipiojimas“. Spalio 10 dieną vyksiančią akciją bei „Scala Dream“ klubą palaiko Lietuvos laipiojimo sporto asociacija (LLSA).

 „Vilties laipiojimas“ – tai masinio tęstinio renginių ciklo, kurį sudaro „Vilties bėgimas“, „Vilties plaukimas“ ir kiti panašūs renginiai, dalis. Šio renginio tikslas –  palaikyti bei paremti žmones, sergančius onkologinėmis ligomis.

„Džiaugiamės, skatiname bei palaikome „Scala Dream“ klubą, kuris yra ne tik socialiai atsakingas, tačiau ir visada inovatyvus, aktyvus, visuomeniškas bei pilietiškas. Suprantame, kaip svarbu palaikyti tuos, kuriems to reikia labiausiai. Be to, laipiojimas yra tikėjimo bei pasitikėjimo sportas – niekas niekada nepasieks savo tikslo ir viršūnės, jeigu neturės tikėjimo ir vilties, pasitikėjimo savimi. Vienydami šias dvi idėjas kviečiame dalyvauti renginyje visus žmones ir taip parodyti savo tikėjimą sergantiesiems“, – teigė Lietuvos laipiojimo sporto asociacijos prezidentė Inga Kupetytė-Bunevičienė.

Organizatoriai kviečia prisijungti prie akcijos ir dalyvauti renginyje. „Vilties laipiojime“ gali dalyvauti visi, nepriklausomai nuo amžiaus ir fiznio pasiruošimo lygio. Draugiškoje aplinkoje dalyviai galės susipažinti su laipiojimo sportu, išbandyti savo jėgas,  turiningai praleisti laiką. Viso renginio metu bus galima konsultuotis su instruktoriumi bei patyrusiais sportininkais.

Registracija ir papildoma informacija čia.