Vasaros kelionės

Pirmoji patraukusi  link Europos uolų buvo Karalio Rutkausko komanda (Karolis, Marius, Domas ir Rūta). Sėdę į nedidelį automobilį kompanija nutarė aplankyti bene geriausią Europos boulderingo rajoną Magic Woods, Šveicarija. Pakeliui į Pasaulio čempionatą Arco, Italijoje ketveriukė užsuko ir į Val Daone, taip pat boulderingo rojus Italijos Alpėse.

Image

Karolis Magic’e

 

Keli Karolio žodžiai: „Čiupinėjau Magic'o ir Val Daone's akmenis, crag'ai tokie, į kuriuos norisi grįžti. Nors oras per daug nelepino, laipiojau beveik kiekvieną dieną. Gaila nepabaigiau kai kuriu trasų, kurias norėjau padaryti, dar labiau gaila tų, kurių net nepabandžiau, bet žinau, kad būtinai ten grįšiu…

Image

Rūta Magic’e

Sunkiausios ir labiausiai įsimintinos Karolio ir Rūtos praliptos trasos: Jack the Chipper 7C ir Goldfish 7B+ FLASH (Karolis), Hullkopop 7A FLASH (Rūta).

Prie šios kompanijos vėliau prisijungė Juozas Bobina. Laipiotojas apie kelionę: „Vasarą aplankiau Nago ir Magic Woods. Nago laipiojau daugiau lengvų maršrutų, tačiau daug, tai rezultatų daug iš ten neparsivežiau. Magic woods pralipau šio rajono klasiką Supernova 7C, Fight Club 7C, Jack the chipper 7C, Goldfisch 7B+.“

Image

Laura bando išsirinkti geriausią Ceuse maršrutą

 

Sportinį laipiojimą pasirinkę Martynas Pumputis ir Laura Blėdaitė vasarą praleido bene geriausiuose Europos crag‘uose. Keli Martyno žodžiai: „Šią vasarą su Laura aplankėm dvi tarp lietuvių jau išpopuliarėjusias vietas – Gorges du Tarn ir Ceuse. Pirmojoj dėl orų ir iš naujo boltinamų trasų nebuvo daug ką lipti, todėl daugiausiai laiko praleidom Ceuse. Nors atrodė, jog visas gėris prasideda, kai nesunkiai lipi septynkes ir aukščiau, bet šį tą pralipom. Geriausias buvo mano 7b RP (Lapinerie)". Sveikiname Martyną pralipus savo pirmąją 7b trasą Ceuse sportinio laipiojimo rojuje.

Image

Ceuse – geriausias vasaros crag’as?

 

 

Vilimantas Petrašiūnas ir Eglė Kirdulytė savo vasarą nusprendė praleisti „pamiksuodami“ sportinį laipiojimą su boulderingu. Pirmiausiai jiedu patraukė link Ceuse, Prancūzijoje, kur vos keliomis dienomis prasilenkė su Martynu ir Laura. Vilimantas Ceuse laipiojo jau trečią vasarą iš eilės, todėl šią vietą puikiai žino. Vilimantas: „ Ceuse – sportinio laipiojimo rojus. Čia praleidome dvi savaites. Nesu patenkintas savo rezultatu, kelias dienas bandžiau L'arcademicien 8c, bet pralipti nepavyko. Tačiau pralipau keletą 8a ir a+ iš kelių bandymų. Kaip Ceuse sakyčiau visai neblogai. Gaila, kad nepavyko jų pralipti onsight.“    Ceuse Vilimantas su Egle patraukė link Miuncheno, kur vyko paskutinis šių metų pasaulio boulderingo etapas, o po jo iškart nulekė į jau nekartą lietuvių aplankytą Magic Woods. Porelei Magic‘as taip pat nebuvo naujiena, jie ten laipiojo jau praėjusią vasarą, todėl ilgai „apšilinėti“ neteko. Vilimantas pralipo Never ending story part II 8A ir Sofa Surfer 8A+ pagerindamas savo ir Lietuvos boulderingo rezultatą.