Scala Dream Bouldering festival jau greitai sudrebins Klaipėdą

Scala Dream Bouldering Festival (SBF) – trečius metus Klaipėdoje vykstantis laipiojimo festivalis žadantis gerą nuotaiką, smagią kompaniją, jaukius pasisėdėjimus ir pritraukiantis sportininkus iš Baltijos šalių, Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos, Lenkijos. Šįmet „Scala Dream“ laipiojimo klubo komanda festivalį organizuoja gegužės 23 dieną.

Vieta: „Scala Dream“ laipiojimo uolomis klubas, Šilutės pl. 2 (vidinis kiemas), Klaipėda.

Data: 2015-05-23.

Smulkesnė informacija ir nuostatai

———-

Scala Dream Bouldering Festival pirmą kartą buvo organizuotas 2013 metų balandį siekiant padaryti jį vienu iš mėgstamiausių ir laukiamiausių laipiojimo renginių Pabaltyje. Renginys yra atviras plačiai visuomenei, todėl sulaukia ne tik stipriausių Baltijos šalių sportininkų dalyvavimo, bet ir svečių iš užsienio (Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos, Lenkijos).

Tikime, kad atšilus orams Klaipėdoje festivalis taps puikia proga ne tik palaipioti, bet ir tiesiog gerai praleisti laiką prie jūros. Festivalis – tai šventė!

Varžybose, sumokėję startinį mokestį (10 Eur) gali dalyvauti visi: naujokai, mėgėjai, sportininkai . Jaunesni nei 18 metų asmenys gali dalyvauti varžybose prižiūrimi tėvų arba atsakingo trenerio, arba pilnamečio lydinčio asmens. Tai turi būti patvirtinta raštiškai (forma laisva). Festivalyje taip pat galima suburti savo komandą ir varžytis dėl stipriausiųjų vardo.

Sportininkai, mėgėjai ir komandos apdovanojami atskirai!