Šaunus Lietuvos komandos pasirodymas Falkors bouldering varžybose

Kovo 14 dieną gausi iš Lietuvos laipiotojų sportininkų bei mėgėjų sudaryta komanda nusprendė išmėginti jėgas Rygoje vykstančiose varžybose Falkors bouldering. Lietuvos rinktinės sportininkams šios varžybos jau įprastos varžybų kalendoriuje, o mėgėjai išbandė Latvijos laipiojimo salę. 

Atrankoje dalyviai dvi valandas bandė įveikti kuo daugiau trasų iš 25 galimų. Dalyvius džiugino, jog trasos pasižymėjo kokybe: daug formų, neįprastos startinės pozicijos, lietuvių dar nebandytais kybiais. Taip pat, trasos buvo techniškos – dalyviai turėjo gerai pasukti galvą bei padėti vienas kitam patarimais, kad atrastų teisingą kūno poziciją ir įveiktų problemą.

Į finalą pateko net 5 Lietuvos atstovai: Kipras Baltrūnas, Vilimantas Petrašiūnas, Mikhail Kochetkov, Milda Koreivaitė ir Agnietė Šeibokaitė. Visai nedaug iki finalo pritrūko ir praėjusių metų Lietuvos Kaborių taurės nugalėtojai Jurgai Prakapaitei – ji liko septinta.

Puikią finalo atmosferą užtikrino ne tik įdomios trasos, bet gera muzika bei žiūrovų palaikymas. Finalinės trasos buvo skirtingų lipimo stilių, todėl finalistai turėjo pademonstruoti aukštą lipimo lygį, pasiektą sunkiose treniruotėse žiemą. Sveikiname Mikhail Kochetkov ir Milda Koreivaitę, finale iškovojusius  3 ir 2 vietą.

1743631_680903648677334_4702372083008869109_n

Kiti finalų rezultatai: Kipras – 4 vieta, Agnietė – 5 vieta, Vilimantas – 6 vieta.

Atrankos rezultatai

Foto galerija: