Rinktinės narys Kipras Baltrūnas iškovojo sidabro medalį Krokuvos varžybose

Gruodžio pradžia Lietuvos rinktinės nariui Kiprui Baltrūnui buvo pažymėta solidžia pergale. Sportininkas dalyvavo Lenkijoje, Krokuvoje, vykusiose „Kreck them all“ varžybose bei iškovojo sidabro medalį. 

krokuva_kipras_avatarK.Baltrūnas, lipęs profesionalų grupėje, kvalifikaciniame etape pralipo 19 trasų ir surinko 20 bonusų. Su tokiu rezultatu lietuvis pateko į finalą pirmu numeriu. Finalai vyko standartiniu pasaulio čempionato principu: juose finalistai lipo 4 trasas ir turėjo padaryti kuo mažiau bandymų. K.Baltrūnas po pimųjų 2 trasų užėmė pirmąją vietą įskaitoje, tačiau trečioje trasoje koją pakišo suktas šuolis, kurio nepavyko atlikti sėkmingai. Nusileidęs į antrąją vietą jis nebepataisė rezultato ir lipdamas ketvirtąją trasą. Pastaroji trasa pasirodė per sunki visiems dalyviams ir jos topo niekas nepasiekė. 

„Varžybos buvo puikios, todėl apmaudu, jog Lietuvą atstovavau tik aš vienas. Varžybos patraukė mano dėmesį būtent dėl to, kad Krokuva yra Lenkijos laipiojimo bendruomenės šerdis. Čia vyksta daugiausia laipiojimų varžybų, tad masinės varžybos čia ne naujiena. Šįkart vykusiose varžybose neseniai atidarytoje „Avatar“ laipiojimo salėje buvo daugiau nei 400 dalyvių.  Jos buvo subalansuotos ir mėgėjams, ir sportininkams, todėl galėjo pateisinti visų lūkesčius“  įspūdžiais dalinosi sportininkas K.Baltrūnas.

Fotogalerija čia.