Registracija kaboriams jau prasidėjo

Sausio 23 dieną Klaipėdoje, „Scala Dream“ laipiojimo uolomis klube, prasidės visus metus truksiantis „Kaborių“ taurės varžybų ciklas. Pakitusio formato varžybose ir toliau išliks individualaus bei komandinio dalyvavimo galimybė – registracija tam prasideda dabar.

Į mėgėjams bei pradedantiesiems skirtas varžybas gali registruotis visi norintys laipioti. Pakitus varžybų formatui dalyvių lauks daugiau lengvesnių ir vidutinio sunkumo trasų. Taip pat, pasikeitė lipimo laikas bei dalyvio mokesčiai – nuo šiol varžybos turėtų prasidėti 11 valandą, o dalyvavimo kaina bus 6 eurai. Taip pat, iki pirmųjų varžybų galima įsigyti viso sezono varžybų abonementą, kurio kaina 30 eurų. Tai galima padaryti atliekant mokėjimą internetu arba pirmo etapo varžybų dieną. Daugiau informacijos apie pasikeitimus nuostatuose.

Kaip ir anksčiau, dalyvauti galima individualiai bei visai komandai. Atskirai registruotis reikėtų ir varžybose norintiems teisėjauti asmenims – jų sezono pabaigoje lauks specialūs apdovanojimai.

Registracija čia.
Daugiau informacijos: varzybos@climbing.lt arba www.climbing.lt.