Push the limits 2014

FINALAI: pradžioje vyko mėgėjų finalai, kurie pasirodė šiek tiek keisti, visi finalistai lipo kartu iškart visas 4 trasas ir turėjo apie 30 min. Žiūrovams tai buvo gan nuobodu žiūrėti, palyginus su nesenai vykusiomis Gravity Games varžybomis Kaune. Vėliau vyko profesionalų finalai standartiniu IFSC varžybų formatu.

Image

Dmitrijus: prieš finalus jaučiausi geriau, patekau 6 numeriu, todėl jaudulio ar spaudimo nejaučiau. 1 trasa pasirodė nelogiška, gal kiek persunki, tačiau niekas iš finalistų nesugebėjo paimti net bonuso. 2 trasoje pritrūko vos vos jėgų išlaikyti top‘ą, arba gal būt truputį sėkmės paimti jį tobulai. Nukritęs nuo jo bent 4 kartus, praradau entuziasmą kovoti toliau, nes jau žinojau, kad pačiu geriausiu atveju būsiu trečias ir žinojau, kas laukia 3-ioje trasoje – šuolis ant žiedų, su nesąmoningu judesiu toliau. Jaučiausi nusivylęs trasų statytojais, nes atrankos trasos pasirodė labai geros ir finaluose tikėjausi aukščiausio lygio, tačiau taip nebuvo. Galiausiai 4 trasa buvo tiesiog persunki ir likau 6 tarp finalistų.

Kitą rytą po varžybų, Lietuvos komanda susiruošė į Varšuvos geriausią salę „BLOCO“, kur atidavė visas likusias jėgas. Kitos svarbios varžybos jau greitai – BOBE ir naujasis LBT sezonas Vilniuje.

Trumpas varžybų video: https://www.youtube.com/watch?v=vfwl5bJiD_A