Pirmasis LBT ’10 etapas

Tačiau tai nei organizatorių, nei pačių dalyvių nuotaikų nesugadino, nors konkurencijos kai kuriose grupėse tikrai norėjosi didesnės. LBT taurės koordiatorius Jonas Tamulionis teigė: „Tai buvo geriausias LBT etapas jos istorijoje“. Šį kartą mažiausiu dalyvių skaičiumi netikėtai galėjo pasigirti A grupė, nors praeitų metų pabaigoje buvo žadama padidėjusi konkurencija šiam sezonui.
Taigi iš A grupės atrankoje startavusių 6 vaikinų ir 5 merginų į finalą pateko visi 6 vaikinai ir 3 merginos! Aršiausia kova vyko tarp pernai dar C grupėje lipusio Kipro Baltrūno ir A grupės senbuvio Jono Tamulionio. Visgi vieno bonuso bandymo persvara pirmąją vietą iškovojo Jonas Tamulionis. Antrasis liko Kipras, penktojoje finalo trasoje pademonstravęs dėmesį prikausčiusią marškinėlių nusirengimo kabant ant lubų techniką. Trečiasis A grupėje buvo Donatas Izmodenovas, taip pat A grupės senbuvis. Merginų tarpe nepralenkiama pasirodė iš C grupės perėjusi Aistė Pliuškevičiūtė, sėkmingai įveikusi visas penkias finalines trasas. Antrojoje vietoje liko Miglė Žukauskaitė, trečioji – Milda Jatužytė.
C grupėje pirmasis buvo sportininkas iš Kaliningrado Dmitryj Shnirik, antrąją vietą iškovojo Juozas Bobina, trečias – Rokas Grižas. Merginų tarpe pirmos dvi vietos išsivežtos į Kaliningradą: pirmoji Yulia Zaitseva, antroji – Liubov Usoltseva. Trečioji vieta atiteko Gabijai Barauskaitei.

Image

    E grupėje arši kova virė tarp vilniečio Petro Pauliaus Kastanausko ir kaliningradiečio Daniil Kornietskiy. Visgi vieno bandymo persvara pirmoji vieta atiteko Petrui, Daniil buvo antras. Trečioji vieta klaipėdiečio Manto Kazlausko rankose. Merginų tarpe nepralenkiamos buvo kaunietės, kurios ir susišlavė visas tris prizines vietas: pirmoji – Rugilė Tamošiūnaitė, antroji – Ugnė Leščiukaitytė, trečioji – Ūla Koroliova.
    D grupėje pirmąją vietą iškovojo kaliningradietis Sergey Bydtaev, antroji ir trečioji vietos atiteko klaipėdiečiams Ilja Gaiduk ir Semion Kozliuk. Merginų tarpe vėlgi vyravo klaipėdietės: pirmąją vietą užėmė Iveta Rukštelytė, antrąją – Ana Kolmykova, o trečioji buvo kaunietė Laura Čepauskaitė.
    Didžiausias žmonių skaičius buvo B grupėje, kurioje dalyvavo net 25 mėgėjai laipiotojai. Iš 18 vaikinų geriausiai pasirodė kaliningradietis Vasily Sokolov, antrąja ir trečiąja vietomis pasidalino kauniečiai Giedrius Bunevičius ir Vytautas Stirbys. Geriausia tarp merginų buvo kaunietė Ieva Mikučiūnaitė, antroji – kaliningradietė Irina Yurtaeva, trečiąją vietą dalinosi net dvi kaunietės Donata Kukytė ir Gabrielė Žiliūtė.
    Pasiklausius dalyvių, varžybos buvo tikrai geros, trasos visiems patiko, galbūt kai kur trūko konkurencijos. Varžybų rengėjai džiaugiasi pavykusiu renginiu. Iki susitikimo Klaipėdoje jau vasario 6d!