Pirmas – rekordinis – Kaborių etapas

Dalyviai nustebino varžybų organizatorius savo aktyvumu – į varžybas užsiregistravo lygiai 100 žmonių (o tai yra beveik 2 kartus daugiau nei įprastai), tad teko praplėsti grupių laikus, kad visi dalyviai spėtų pabandyti visas trasas. Atrankoje dalyvavo daug kauniečių, tiek iš „Miegančių dramblių“, tiek iš „Climbing club“, kas irgi maloniai nustebino varžybų organizatorius. Prieš pirmąjį etapą užsiregistravo net 18 komandų, iš kurių 6 apdovanosime metų pabaigoje.

Po atrankos paaiškėjo pirmo etapo finalistai, kurie visai skyrėsi nuo praeitų metų finalistų. Į juos pateko iš pernai metų pažįstami Miroslavas, Arūnas, Justas, Jurga ir Fay. Taip pat į finalus pateko Žygis (lankantis vaikų treniruotes Montis magia laipiojimo mokykloje), Aistė (kaunietė, anksčiau dalyvavusi LBT, tačiau paskutiniais metais mažai sportavusi) ir Miglė (vilnietė, taip pat kelis metus visai nelaipiojusi).

Finaluose dalyviai turėjo daugiau laiko kiekvienai trasai, 5, nebe 4 minutes, tačiau kai kuriems laiko vis tiek pritrūko :) Vyrų grupėje visus 4 top’us pačiupinėjęs Justas vis dėlto liko ketvirtas. Pirmas tris vietas pasidalino paeiliui Arūnas, Žygis ir Miroslavas, visi pralipę po 3 trasas. Merginų grupėje Jurga ir Aistė pralipo visas 4 trasas ir tik bandymų skaičiumi išsiaiškino vietas. Trečioji liko Fay, o ketvirta Miglė.

Kitas etapas vyks jau už 3 savaičių Klaipėdoje, Scala Dream laipiojimo salėje. Prisimenant pernai metų etapą Klaipėdoje, tikimės daug dalyvių ir labai smagių trasų bei geros nuotaikos :) Registracija į antrąjį etapą bus pakelbta jau greitai!