Patirties pasidalinimo seminare gausus būrys smalsių pedagogų

Vasario 12 dieną Kaune „Miegančių Dramblių“ laipiojimo centre įvyko pirmasis 2017 metų Lietuvos laipiojimo asociacijos organizuojamas seminaras laipiojimo treneriams ir pedagogams. Seminare žiniomis ir patirtimi pasidalino treneriai Jonas Rimkevičius, Milda Koreivaitė bei Margarita Smirnovienė.

Laipiojimo treneriai mokymų dalyvius ne tik teoriškai supažindino su jaunų sportininkų treniravimo principais, judesių pažinimo subtilybėmis, naujovėmis laipiojimo sporte, psichologijos ir fizinio pasirengimo pagrindais, bet ir teorijos pagrindus padėjo įtvirtinti praktiškai ant sienelės. Dalyviai išbandė kaip kūrybiškai pravesti apšilimą kartu lavinant koordinacijos bei pusiausvyros gebėjimus, kaip efektyviai judėti sienele, pasinaudojant dinamika, kaip susikaupti sėkmingam lipimui varžybų metu bei kaip taisyklingai atlikti bendruosius fizinius pratimus.

DSC00756

Lietuvos laipiojimo sporto asociacija džiaugiasi, jog susirinko gausus būrys susidomėjusiųjų ir norinčių tobulėti laipiojimo trenerių bei turistų centro pedagogų. Susidomėjimas laipiojimo sportu pasaulyje, o tuo pačiu ir Lietuvoje smarkiai auga, tad asociacijos nariai mato poreikį ateityje rengti daugiau seminarų treneriams bei pedagogams padedančių gilinti žinias laipiojimo sporte.