Pasiruošimas grandioziniam metų laipiojimo renginiui jau prasidėjo

Šiandien Lietuvos laipiojimo sporto asociacijoje (LLSA) įvyko pirmasis Lietuvos boulderingo čempionato (LBČ) organizacinis susirinkimas, skirtas aptarti svarbiausiems kitų metų renginio klausimams. Šis susirinkimas – tai ilgo ir nuoseklaus ruošimosi startas.
Prieš kelias savaites vykusiame LLSA valdybos susirinkime buvo nuspręsta, jog spalio mėnesį jau turi būti pradėti spręsti organizaciniai 2016 metų Lietuvos boulderingo čempionato klausimai. Šiuo metu yra priimti keli sprendimai, skirti pasiekti dar aukštesnę renginio kokybę bei užtikrinti komfortabilumą dalyviams. Numatyta, jog kitais metais varžybos vyks net dvi dienas, o jų preliminari data – kovo 19-20 dienomis.
Šiais metais pirmą kartą praūžęs Lietuvos boulderingo čempionatas buvo didžiausias ir svarbiausias laipiojimo renginys Lietuvos istorijoje. Jis pritraukė rekordinį skaičių dalyvių ne tik iš mūsų šalies, bet ir kaimyninių valstybių. LBČ pakeitė iki šiol lietuviams sportininkams svarbiausiu buvusį Lietuvos boulderingo taurės (LBT) varžybų ciklą.
Jeigu turite klausimų ar pasiūlymų Lietuvos boulderingo čempionato organizatoriams – susisiekite el. paštu pr@climbing.lt. 

Prisiminimai iš Lietuvos boulderingo čempionato 2015 metais.