Pasaulio taurės etapas Millau, Prancūzija. Įspūdžiai iš pirmų lūpų.

Po finalo varžybų nugalėtojais tapo austrų pora, daugkartiniai taurių nugalėtojai, geriausi visų laikų varžybų laipiotojai Kilian Fischuber (3 top‘ai) ir Ana Stohr (5 top‘ai). Antroje vietoje liko prancūzas Glairon Mondet Guillaume ir britė Shauna Coxsey. Trečias vietas iškovojo olandas Jorg Verhoeven ir japonė Akiyo Noguchi.

Lietuvos atstovų komentarai:

Juozas Bobina

Išties buvo labai naudinga patirtis. Nors ir nepasisekė sėkmingai sudalyvauti, labiausiai kaltinu savo pirštus, trūko juose jėgos, kad galėčiau laikyti išties mažus kybius, tačiau turėjau progą mokintis iš geriausių pasaulyje, pažinti jų lipimo stilius iš arti ir svarbiausia pasisemti taip reikalingos patirties, kurią naudosiu tiek treniruodamasis Miegančiuose Drambliuose, tiek dalyvaudamas įvairiose varžybose Lietuvoje ir užsienyje.

 

Image 

 

Karolis Rutkauskas

Dalyvauju ne pirmame pasaulio taurės etape ir iš tiesų tikejausi ne tokio rezultato. Varžybų trasos buvo labai sunkios, tai matyti iš visų dalyvių rezultatų. Žinoma, verta paminėti, kad tai aukščiausias lygis mūsų sporte ir atletai čia be galo stiprūs ir talentingi. Džiaugiuosi turėdamas galimybę nuvykti į  tokio lygio varžybas ir pamatyti iš arti visa tai, kas sudaro mūsų sportą. Varžybos man padėjo pamatyti savo silpnąsias vietas, taip pat stipriąsias, kuriomis galiu pasinaudoti varžybų metu. Žinoma, pamačiau stipriausius atletus ir jų lygį, kurį reikia pasiekti sunkiu darbu. Šių visų žinių gavimas leis man asmeniškai sustiprėti ir pasirodyti geriau varžybose, taip pat perduoti sukauptas žinias mažiesiems laipiotojams. 

 

Image 

 

Rūta Keršiulytė

Labai džiaugiuosi turėjusi galimybę sudalyvauti tokio aukšto lygio varžyose ir atstovauti Lietuvai. Šiose varžybose trasos buvo techniškai sunkios, bet labai įdomios. Žiūrint finalus stebėjausi, kaip stipriausi pasaulio laipiotojai yra ne tik gerai fiziškai pasiruošę, bet taip pat pasirengę psichologiškai, visada nusiteikę kovoti iki galo. Varžybose pasisėmėme daug patirties, gerų įspūdžių, puikių emocijų ir visa tai panaudosime tobulinant laipiojimą Lietuvoje.

 

Image 

 

Balandžio 26 – 27 dienomis Kitzbuhel‘yje Austrijoje vyks trečiasis pasaulio taurės boulderingo etapas, kuriame dalyvaus kitas Lietuvos rinktinės narys, Montis Magia laipiotojas Kipras Baltrūnas.