Melloblocco 2008

pirma stotelė ir tikriausiai pati geriausia važiuojant i Europos uolas yra Frankenjura. Užsibuvom ten keturiom dienom ir aplankėm vienas geriausių Franken uolų. vieni mūsų lipo gan daug, o kiti dirbo etatiniais saugotojais (ir tokių reikia). Kipras antoj dienoj rado puikią trasikę pavadinimu Goldenes Dach 7b/+. Nepatiko jam segt atotampas tai kartais tekdavo matyti kaip jis praleidžia po dvi iš eilės. Saugumo mažai, bet įspūdžio daug. Laura lipo irgi ant ribos. 15 m 3 taškai. va..

paskutinę dieną Vokietijoje aplankėm dar vieną vietelę. suintrigavo parašymas prie general info: .. the protection of most routes varies from okay to criminal. in some routes a fall willl cause serious injuries or more. štai taip. aišku viskas vyko sklandžiai. kipras, aras ir aš pralipom 7b/+. nuo čia ir prasidėjo mūsų boulderingas su virve. 

per naktį pavažiavom iki insbruko. radom ko ieškojom, užlipom ant kalno iki uolos, pasideginom, nusileidę išsikepėm bulvių ir patraukėm iki MELLO. su nedideliais pagrybavimais radom. visas on route miegojo išskyrus mane ir arą, kuris vairavo. posūkis po posūkio lingavom į kalną ir staiga susidairėm vienas į kitą įsitikint ar tikrai abu matėm tą patį. TIKRAI!!! nuo mašinos lempų sublizgėjo šlemburai ir po poros sekundžių tamsoje čiupinėjom labai įdomią uolą. kybių tada aišku nesimatė bet trasa atrodė sunki. prabudęs priėjau prie tos trasos, bet kybiai taip ir neatsirado. PRoJECT ta ta ta. paspirgėjom, pavalgėm ir ėjom visi laipiot. su aru pralipom 6c+ os/fl, 7a os/fl ir kibom į rimtesnį reikalą. 7c+ gražutė. boulderingas su virve no.2 ja ja! gaila, kad susivariau krisdamas koją, bet trasa užvežė. tris dienas bandėm pravaryt, liko paskutitnis judesys (toks neblogas dyno nuo šoninio slope ir kaip aras sako mikro crimper) ech nu ir gerai. nepralipom tai nepralipom. apačioj prie parkingo lipau 8a. no.3 šoniniai slope, maži nematomi crimpai tiko labai bet ir odos trūkumas ir ryžto tą kart pritrūko. tikriausiai kaltas maistas.

prasidėjo melloblocco reikalas. mūsų jaunimas boulderino pakankamai, kad nebūtų odos ant pirštų galiukų. kas 6C, kas 7a, o kas ir iki 7B dasikapanojo. kategorijos man pakankamai neaiškios buvo, bet lipom tai, kas mums tiko ir patiko. laurita, aras, aš ir ponas viskas normaliai nulekėm į val masino. slėnis gražutėlis kaip pasakoj. upė triukšmauja, aplink kalnai, o tu gražioj lygioj pievutei boulderini su dar tūkstančiu tokių pačių fanatikų kaip ir tu. GĖRIS. aš 7A+ iš penkto karto. smagu laikytis ant plikos sienos, nors tai tik tarpinis kybis ;) rado mus kita šutvės dalis ir visi kartu nusileidom i st. martino ledų. beje laura juos užsidirbo iš mūsų su aru nemokamai. užduotis easy. pralipi trasą su aro solution lastais. spėk. laura tai padarė ir po poros valandų gardžiavosi ledais. būna.. 

pažiūrėjom į žvaigždes. tą kart jos ne danguj buvo, o ant uolos lipo :) parsimečiau su Paxsium pora žodžių. pavėpsojom kaip ondra dirba. naktį pasibuvom la sportivos baliuj. 100 žmonių. visi šoka, g..ia, bendrauja, slackina. arui gaila nepavyko nudžiaut crasho, o būtumėm jau lt turėję net tris :D

 

ilgas kelias pakeliui namo..

 kelionės nuotraukas rasi čia

wyt wyt nekramtę ;)