Mėgėjų varžybų čempionų klausimas bus išspręstas tik paskutinio etapo metu

Po ilgos pertraukos į Vilnių spalio 22 dieną persikėlė daugiausiai šalies laipiojimo bendruomenės sutraukiančios „Kaborių“ taurės varžybos. „Montis Magia“ laipiojimo mokykloje įvykęs penktasis etapas dar neatskleidė visų atsakymų dėl to, kas taps viso sezono geriausiais.

img_13161

Absoliutus etapo lyderis – klaipėdietis

Sezono metu itin pasižymėjęs klaipėdietis „Scala Dream“ klubo atstovas Pavelas Timoninas įrodė, jog šiais metais – jis absoliučiai nepralenkiamas. Penktojo etapo metu puikiai pasirodęs atrankoje jis užlipo ir ant pirmojo pakylos laiptelio. Tik P.Timoninui pavyko pralipti visas šešias finalo trasas ir sukaupti solidžią taškų sumą asmeninėje įskaitoje. Tiesa, jam ant kulnų lipa Matas Dominas iš „Miegančių dramblių“. Nuolatos siurprizų bei geležinės valios lipimo metu nestokojantis M.Dominas šiame etape liko antras, tačiau bendroje sezono įskaitoje jis dar galėtų pralenkti P.Timoniną.

Etape nedaug teatsiliko jaunasis laipiotojas Ignas Kisielius. Jis, kaip ir M.Dominas pralipo penkias trasas, tačiau padarė daugiau bandymų ir tai jam nulėmė bronzą.

Intriga moterų pogrupyje

Paslaptį dėl to, kas bus geriausia šiais metais, išlaiko ir moterys. Jau antrąjį etapą iškovojusi pirmąją vietą į priekį veržiasi „Miegančių dramblių“ laipiotoja ir trenerė Eglė Dambrauskaitė, tačiau bendroje įskaitoje ją kol kas tebelenkia praėjusių metų „Kaborių“ taurės čempionė Jolanta Kozlova. Tam, kad J.Kozlovai pavyktų išlaikyti savo titulą, šeštojo etapo metu reikėtų pasistengti ir įveikti konkurencingąją E.Dambrauskaitę.

Puikiai pasirodė „Climbing Club“ klubo narė Aistė Pliuškevičiūtė. Anksčiau tikra lydere laipiojimo pasaulyje buvusi sportininkė dabar rodo, jog net ir po daug poilsiui ir gydymuisi skirto laiko ji neprarado formos bei vis dar yra rimta varžovė.

Visi rezultatai čia. Nuotraukos čia.

Paskutinysis Kaborių ciklo etapas vyks Klaipėdoje, naujoje „Scala Dream“ laipiojimo salėje gruodžio 3 dieną. Būtent čia bus iškilimingai uždarytas laipiojimo sezonas bei išsiaiškinti metų geriausieji.