LLSA nariai toliau kelia kompetenciją LSFS seminaruose

Prieš kelias dienas Kaune įvyko dar vienas Lietuvos sporto federacijų sąjungos (LSFS) ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuotas ciklinis seminaras tema  „Finansinio savarankiškumo ir bendradarbiavimo mechanizmų stiprinimas“. Jame dalyvavo net trys Lietuvos laipiojimo sporto asociacijos (LLSA) atstovai.

Renginyje LLSA atstovavo organizacijos prezidentė Inga Kupetytė-Bunevičienė, „Miegančių dramblių“ sportininkų komandos treneris Giedrius Bunevičius bei Lietuvos laipiojimo sporto rinktinės narys Artūras Volkovas.

Seminaro metu buvo pristatyti 3 pranešimai. Lietuvos sporto universiteto (LSU) kancleris Mindaugas Balčiūnas papasakojo apie sporto organizacijų vystymą, sėkmingą jų plėtrą bei pasaulines tendencijas. LSFS generalinė sekretorė Agnė Vanagienė dalyvius supažindino su Europos sąjungos (ES) struktūrinių fondų galimybėmis bei jų lėšų panaudojimu, o Lietuvos sporto žurnalistų federacijos prezidiumo narys Dalius Matvejevas pristatė pagrindinius komunikacijos planų rengimo principus.

„Pirmą kartą per visą LLSA gyvavimo laikotarpį mūsų organizacijos atstovai taip aktyviai dalyvauja įvairiuose seminaruose bei mokymuose – tai rodo, jog kyla ne tik mūsų kompetencijos lygis, tačiau yra ir energingai plėtojamas laipiojimo sportas, ruošiamos didelės inovacijos bei patobulinimai“, – gausiu naujų patirčių įgyjimu džiaugėsi LLSA prezidentė I.Kupetytė-Bunevičienė.

Šiais metais aktyvumu pasižymėjo ne tik LLSA nariai. Nuolat įvairius seminarus organizavo Lietuvos sporto federacijų sąjunga bei kitos suinteresuotos organizacijos. Tai rodo, jog šalyje sparčiai kyla sporto sektoriaus lygis, nuolatos dirbama prie jo optimizavimo.

Daugiau informacijos apie vykusį seminarą čia.