Lietuvos metų laipiojimo įvykis – naujojo „Scala Dream“ laipiojimo centro atidarymas

Lietuvos laipiojimo padangė iš naujo sužibs rugsėjo 4 dieną Klaipėdoje duris atvėrus naujajam „Scala Dream“ laipiojimo centrui. Šis centras bus didžiausias ir moderniausias laipiojimo centras ne tik Lietuvoje, tačiau ir Pabaltijo šalyse.

Unikalus „Scala Dream“ laipiojimo centras savo lankytojams pasiūlys laipiojimo galimybes vienintele sudėtingo lipimo dirbtine sienele iki 10,5 metrų aukščio. Veiks didelės erdvės, skirtos boulderingo disciplinai su skirtingu reljefu: neigiamomis, teigiamomis bei tiesiomis sienelėmis. Laipiojimo centras suplanuotas kaip pilnavertis laisvalaikio centras, kuriame ateityje atsiras daugiau veiklų, užsiėmimų ir paslaugų: joga, funkcinės treniruotės, stalo žaidimai, kavinė, visuomeniniai renginiai.

Atidarymo proga centras kviečia visus laipiotojus dalyvauti specialiose START varžybose. Dalyvauti gali pradedantieji laipiotojai, mėgėjai bei sportininkai (be konkurencijos). Registracija.

Atidarymo programa for web LT (1)

Programa:

10.00 Atsidaro durys
11.00-16.00 Laipiojimo varžybos*
12-15 Aukštuminis laipiojimas**
12.00-13.00 Joga***
14.00-15.00 Joga
17.00 Apdovanojimai

 

 

 

*Visą dieną vyks pramogos vaikams specialiai jiems skirtoje erdvėje ir džiunglių kambaryje. DĖMESIO: lipti bus galima tik su tėvų ir instruktorių priežiūra.

**Aukštumine laipiojimo sienele bus galima laipioti tik su Scala Dream instruktoriais.

*** Reikalinga registracija.

Varžybų kaina 5 eur. 

Adresas: Mainų g. 6 (III aukštas), Klaipėda.

Daugiau informacijos: www.scaladream.com