Lietuvos Boulderingo Taurė 2011 III etapas, Kaunas

Durys dalyvių registracijai atidaromos nuo 10 val., o varžybų veiksmas prasidės nuo 11 val. Visi, kurie domisi laipiojimo uolomis sportu arba norėtų išbandyti savo jėgas varžybose, ar tik susipažinti su šia sporto šaka ir sužinoti daugiau apie Boulderingą, yra šiltai laukiami Drambliuose Kovo 26d. !
 

Boulderingas – vienas iš laipiojimo uolomis sporto rūšių, kuomet lipama be apsauginių apraišų ir virvių, paprastai nedideliame aukštyje. Šiam laipiojimo stiliui realizuoti bei populiarinti Lietuvos laipiojimo sporto asociacijos klubai nariai kiekvienais metais organizuoja Lietuvos Boulderingo Taurę. Tai laipiojimo uolomis sporto čempionatas, kurį sudaro 6 etapai (varžybos) ir kurio trukmė yra vieneri kalendoriniai metai (sausio 1 d. – gruodžio 31 d.). Varžybų dalyviai reitinguojami, o po paskutinio etapo, iškilmingos ceremonijos metu, apdovanojami Lietuvos boulderingo taurės laimėtojai.


Preliminari renginio programa:
10:00 – 10:30 – Registracija;
10:30 – 11:00 – Starto tvarkos, taisyklių, saugumo, atsakomybės aiškinimas, kt. informacija;
11:00 – A grupės startas – atrankinis etapas (atviras);
~12:xx – kitų pogrupių atrankiniai etapai (atviri) – pogrupiai startuoja tokia eilės tvarka: C, D, E; (preliminarus starto laikas pagal grupes bus nustatytas po išankstinės registracijos);
~16:xx – D grupės finalas (uždaras, preliminarus finalo starto laikas bus nustatytas po išankstinės registracijos);
xx:xx – C ir A grupių finalas (uždaras; preliminarus finalo starto laikas bus nustatytas po išankstinės registracijos);
~19:00 – 20:00 – prizininkų apdovanojimai. Varžybų pabaiga.
Iki pasimatymo, tikimės sulaukti jūsų Boulderingo varžybose!