Lietuvos boulderingo čempionato rėmėjas – aktyvių pramogų organizatoriai „Montis Magia“

Mažiau nei savaitei likus iki svarbiausio šiais metais Lietuvos laipiojimo renginio – Lietuvos boulderingo čempionato (LBČ) – organizatoriai atskleidžia vis daugiau paslapčių. Šį kartą viešinama informacija apie pagrindinius renginio rėmėjus.

osprey1Tradiciniai LBČ rėmėjai – „Montis Magia“ aktyvių pramogų organizatoriai ir laisvalaikio parduotuvė

Antrą kartą iš eilės pagrindiniu Lietuvos boulderingo čempionato rėmėju tapo „Montis Magia“ aktyvių pramogų organizatoriai ir laisvalaikio parduotuvė, užsiimanti kelionių, turizmo, alpinizmo inventoriaus prekyba, nuotykiniu turizmu, ekstremalių atrakcionų įrengimu bei laipiojimo sienelių eksploatavimu. „Montis Magia“ atstovauja žymiausius alpinistinės bei laipiojimo įrangos gamintojus. Jie taip pat yra vieni iš laipiojimo sporto pradininkų ir populiarintojų Lietuvoje, vieni pirmųjų atidarę laipiojimo salę Vilniuje.

„Montis Magia“ dėka šiais metais varžybų nugalėtojai galės džiaugtis aukščiausiai vertinamo ir populiariausio kuprinių gamintojo „Osprey“ gaminiais – puikiomis kuprinėmis. Šios kuprinės tiks kasdienėms reikmėms aktyviam miestiečiui. Daugiau informacijos čia.

petzl-sakapocheLaipiotojo treniruotės ir kelionės neįsivaizduojamos be magnezijos miltelių. Tam, kad juos būtų patogiau transportuoti ir naudoti „Montis Magia“ atstovaujamas gamintojas PETZL dovanoja 5 magnezijos maišelius, o „Montis magia“ – 2 didelius „La Sportiva“ magnezijos krepšius. Taip pat, šis rėmėjas iš karto pasirūpina ir maišelių turiniu – dovanojamos 6 „Ocun“ magnezijos pakuotės.

Daugiau apie „Montis Magia“ čia.

Varžybomis rūpinasi gausus būrys rėmėjų

Prie čempionato įgyvendinimo prisideda ir daugiau rėmėjų. Už gražiausius marškinėlius, kaip ir praėjusiais metais, dėkojame „Saulės šilkui“. Sportininkų sveikata rūpinsis „Ortopedijos technika“. Dalyviams energijos suteiks ir atgaivins „Redbull“ bei „Maistas Sportui“. Spaudos darbais pasirūpins „Diremta“, „Printo“ ir „Divum“. Finansiniu partneriu tapo MAGNAPLAST SP. Z O.O. Kauno filialas. Gražiausias akimirkas įamžins „Chakra Brothers“ bei Tadas Laukaitis Filming&Editing.

Čempionato pradžia jau kovo 12 dieną nuo 8 valandos ryto. Grupėse dar yra likę laisvų vietų, tad visi nespėję užsiregsitruoti, vis dar gali tai padaryti. Daugiau informacijos čia arba el. paštu varzybos@climbing.lt.

Registracija čia arba tiesiogiai varžybų dieną.