LBT VI // apžvalga, rezultatai, suminiai rezultatai

Paskutinis metų etapas vyko Vilniuje, "Montis magia" laipiojimo salėje. Labiausiai nustebino E grupė, kurioje dalyvavo 32 vaikai (!!!) Ir A grupės merginos, kurios dalyvavo net 4 (paskutiniuose 2 etapuose A grupėje iš lietuvių dalyvavo vienintelė Rūta Keršiulytė)

Daugiau didelių staigmenų nebuvo, trasos buvo geros, nuotaikos smagios, finalai įtempti. Finaluose save turėjo išbandyti visų grupių lyderiai – net ir E grupės geriausieji per atranką negalėjo išsiaiškinti, kurie iš jų verti medalių.

Iš karto po varžybų vyko apdovanojimai – 6 etapo ir suminiai visų metų. Suminiuose rezultatuose buvo skaičiuojami 5 geriausi metų startai. Po paskutinio etapo kai kuriose grupėse jie pasikeitė ir vieni vaikai šluostė ašaras, kiti pergalingai šypsojosi. Taip pat apdovanotas ir geriausiai metų sumoje pasirodęs laipiojimo klubas, juo tapo "Miegantys drambliai" (Kaunas.) Po apdovanojimų buvo paskelbta jaunųjų laipiotojų rinktinė.

Po oficialaus LBT uždarymo veiksmas persikėlė į "Havanos" klubą, kuriame vyko sezono uždarymo dūzgės (tik suaugusiems) tema "Pankai kosminiam laive". Kas atėjo nepasipuošęs buvo papuoštas, kas norėjo pasėdėti kamputyje buvo įtrauktas į programą. Programą vainikavo šokiai, kurie tęsėsi iki 5 ryto.

M. Domino nuotrauka

M. Domino nuotrauka

Kitais metais tikimės dar geresnių varžybų, dar stipresnių laipiotojų ir dar įspūdingesnio sezono uždarymo ;)