Klaipėdoje – didžiausias Pabaltijo šalyse laipiojimo centras

Trečias pagal dydį šalies miestas rugsėjo ketvirtąją dieną gali pažymėti kaip tikrai ypatingą sporto pasauliui. Atidarytas naujas „Scala Dream“ laipiojimo centras yra didžiausia laipiojimo sporto oazė ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame Pabaltijy.

img_1087Atidarymui pažymėti – varžybos

„Scala Dream“ centro atidarymas buvo pažymėtas boulderingo varžybomis. Centro vadovai paruošė daugiau kaip 50 įvairaus sudėtingumo boulderingo trasų, kurias išbandyti susirinko laipiotojai ne tik iš visos Lietuvos, tačiau ir Kaliningrado bei Latvijos. Patikrinti naujosios salės kokybės ir aukšto lygio atvyko laipiojimo pasaulyje gerai žinomas Rolandsas Rugensas. Dalyvių lipimui buvo skirtos net 6 valandos, todėl kiekvienas galėjo pasitikrinti ir savo ištvermės lygį. Apdovanoti geriausiai pasirodę laipiotojai iš mėgėjų grupės.

Daugybė galimybių po vienu stogu

Unikalus „Scala Dream“ laipiojimo centras savo lankytojams pasiūlys laipiojimo galimybes vienintele sudėtingo lipimo dirbtine sienele iki 10,5 metrų aukščio. Veiks didelės erdvės, skirtos boulderingo disciplinai su skirtingu reljefu: neigiamomis, teigiamomis bei tiesiomis sienelėmis. Laipiojimo centras suplanuotas kaip pilnavertis laisvalaikio centras, kuriame ateityje atsiras daugiau veiklų, užsiėmimų ir paslaugų: joga, funkcinės treniruotės, stalo žaidimai, kavinė, visuomeniniai renginiai.

Atvykti ir pademonstruoti savo sugebėjimus varžybose dar kartą „Scala Dream“ kvies spalio 1 dieną, kai vyks tradiciniu tapęs tarptautinis Scala Dream Bouldering Festival 2016 (SBF’16) renginys. Apie tai daugiau informacijos www.scaladream.com.