Kaboriai III: nauji vėjai laimėtojų gretose

Balandžio 9 d. Vilniuje, Montis magia laipiojimo salėje įvyko tarp laipiotojų entuziastų populiariausios Kaborių taurės ciklo III-asis etapas! Jo nugalėtojais tapo Kristina Puidokaitė ir Mantas Vilunas.

Šį kartą Kaborių varžybos sulaukė daugiau kaip 80 dalyvių ne tik iš įvairių Lietuvos kampelių, bet ir svečių iš Latvijos. O organizatoriai lipikams paruošė tikrą šventę – dalyvių laukė aštuoniolika galvą pasukti verčiančių boulderingo problemų kiekvienam sukurtų naujomis HTR formomis bei kybiais!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vyrų tarpe – naujas lyderis

Į įprastinį finalinį dešimtuką pateko ir netikėtai į lyderių gretas šovė vienas iš mūsų emigravusių tautiečių, mažai kam iki šiol girdėtas laipiotojas Mantas Vilunas. Jis, šiuo metu treniruojasi ir gyvena Norvegijoje, o atvykęs į Lietuvą atostogų sėkmingai išmėgino savo jėgas Kaborių taurėje. Įveikęs 5 trasas iš aštuonių bandymų jis džiaugėsi pirmąja vieta. Ant antrojo pakylos laiptelio lipo vos vienu bandymu nuo konkurento atsilikęs Matas Dominas (MD). Trečioji vieta atiteko Ignui Kisieliui (MM), kuriam sunkumų sukėlė ne tik trasa kampe, bet ir jėgos reikalaujantis neigiamas.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Moterų podiumo vietas nulėmė bandymų skaičius

Finalisčių penketukas buvo itin panašaus lipimo lygio – dvi sportininkės įveikė visas šešias trasas, o likusios trys, pasiekusios penkis topus, nedaug atsiliko nuo kolegių. Tad sėkmingiausiai pasirodė tos moterys, kurios sugebėjo tiksliai be klaidų atrasti boulderingo problemų sprendimus. Šį kartą, padedant namų sienoms, pirmosios vietos medalis nutūpė ant Kristinos Puidokaitės (MM) kaklo. Antrąją vietą iškovojo Miegančių dramblių kaborė Eglė Dambrauskaitė, o trečiąją vietą, nuo konkurenčių atsilikusi vienu topu, užėmė praėjusių metų Kaborių taurės čempionė Jolanta Kozlova (MM).

Varžybų rezultatai.

Tai buvo paskutinis Kaborių taurės etapas prieš vasaros pertrauką, tačiau tai visišiškai nereiškia, jog varžybų sezonas jau baigėsi. Gegužės 27 dieną „Scala dream“ laipiojimo centras pajūryje pakvies tiek sportininkus, tiek laipiojimo entuziastus į laipiojimo festivalį. Sekite naujienas!