Kaborių 5 etapo apžvalga

Image

Skaičiuojant metinius rezultatus sudedami 5 geriausi laipiotojo pasirodymai, tad prasčiausios varžybos nesiskaičiuoja. Pagal tai bus nustatomi metų nugalėtojai ir prizininkai.

Praėjus penkiems etapams jau galima bandyti atspėti, kas kokią vietą užims, bei skaičiuotis, kaip reikia pralipti kitame etape, kad pakiltum vieta aukščiau.

Ir vyrų ir moterų grupėje dar visai neaišku, kaip išsidėlios pirmosios trys vietos: vyrų grupėje kolkas pirmauja Domas, antras Pavel, trečias Andrius, o ketvirtas Justas. Tačiau atmetus prasčiausius jų rezultatus, vaizdas pasikeičia: Pavel ir Domas apsikeičia vietomis. Pavelui, Andriui ir Miroslavui (kuris šiuo metu yra penktoje vietoje) labai svarbu sudalyvauti paskutiniame etape, nes jie jau yra praleidę vienas varžybas. Merginų grupėje pirma vieta lyg ir aiški, tai turėtų būti Margarita. Tačiau kitos vietos visai neaiškios: prizininkėmis gali tapti ir Jolanta, ir Kristė, ir abi Rasos. Tačiau jei jos nesudalyvaus paskutiniame etape, į trečiąją vietą gali įšokti ir Lina. Taip kad labai daug priklausys nuo šešto etapo startų.

Image

Komandų metinėje sumoje taip pat skaičiuojasi 5 geriausi komandos rezultatai. Tačiau yra ir papildoma taisyklė – komandos rezultatas už varžybas skaičiuojamas tik tada, jei jose dalyvauja bent 2 komandos nariai.

MVV grupėje užtikrintai pirmauja komanda “Pusbroliai Uoliukai ir sesutė”, panašu, kad kitos komandos jos jau nepavys. Antroji vieta dar neaiški, ją gali užimti ir “Grikiai”, ir “MM mokykla 2”. Bet, jei “MM mokykla 2” komandai nepasisektų paskutiniame etape, į prizines vietas galėtų taikyti ir komanda “Vilimantas.

Kitoje grupėje komandų mažiau, tad ir konkurencija mažesnė, ir vietos aiškesnės :) Pirmoje vietoje yra ir tikriausiai liks komanda “Lapė snapė” puikiai pasirodžiusi visuose etapuose, o antra liks komanda “MM mokykla 1”. Nors grupėje yra dar dvi komandos, jos į metinius apdovanojimus jau nepretenduoja, nes dalyvavo mažiau nei 4 etapuose. Bus proga pasitempti kitais metais ;)

Image

Tad paskutinis metų etapas bus tikrai įtemptas ir daug lemiantis. Nepražiopsokit jo! Iki susitikimo Kaune!