Jėgų išbandymas sudėtingumo varžybose Kaliningrade

Spalio 29 dieną 4 laipiotojai iš Klaipėdos išbandė savo jėgas Rusijoje, Kaliningrado srityje vykusiose sudėtingumo varžybose. Varžybos vyko ant 12 metrų aukščio sienelės, kur sportininkai lipdami su sauga turėjo tik vieną bandymą įveikti trasai. Iš varžybų Kaliningrade lietuviai grįžo ne tuščiomis rankomis – KKSK-MSC auklėtinė Vera Kozliuk iškovojo garbingą 3-ąją vietą!

Vyriausioji grupė

Vyriausioji amžiaus grupė buvo išskirstyta į sportininkus ir mėgėjus.dscf6786
Sportininkų grupėje susibūrė stipriausi laipiotojai, tarp jų ir dabartinis Europos jaunių sudėtingumo disciplinos čempionato laimėtojas Sergėjus Bydtaevas. Kad patektų į finalą Semionui Kozliukui (KKSK-MSC) pritrūko vos vieno kybio pasiekimo, deja padaręs klaidą, jis užėmė 9 vietą. „Sudėtingumo disciplinoje mes turime vos vieną bandymą trasai įveikti, tad viena klaida gali smarkiai nulemti rezultatą. Pralipau pusę trasos, bet vienoje vietoje neradau teisingos kūno pozicijos ir nukritau“ – klaidos svarbą rezultatui sudėtingumo disciplinoje pakomentavo Semionas Kozliukas.

Mėgėjų grupėje Lietuvą atstovavo Scala Dream laipiotojas Aleksandras Narožnij. Kaip ir Semionas, Aleksandras pralipęs daugiau nei pusę trasos suklydo ir užėmė 13 vietą galutinėje įskaitoje.

2003 – 2006 g.m. amžiaus grupė

Šioje grupėje mūsų šalies sportininkams atstovavo KKSK-MSC klubo laipiotoja Vera Kozliuk. Ji vienintelė iš dalyvių pusfinalyje pralipo visą trasą ir į finalą pateko pirmu numeriu. Finale trasa buvo kiek ilgesnė bei  reikalaujanti daugiau ištvermės. Dėka aktyvaus publikos palaikymo ir sugebėjimo kentėti „iki galo“ Vera Kozliuk parodė šaunų lipimą ir lipo ant trečiosios pjedestalo pakylos laiptelio.

dscf6762

2008 – 2007 g.m. amžiaus grupė

Vaikų grupėje buvo paruošta ganėtinai lengva trasa, todėl pralipusiųjų iki top kybio berniukų rezultatą galutinėje įskaitoje nulėmė laikas. Maksimas Mažeiko (KKSK-MSC) lipo greičiausiai iš visų berniukų ir pretendavo į 1 vietos poziciją. Tačiau trasos pabaigoje sportininkui pritrūko jėgų padaryti paskutinį judesį iki top kybio, tad Maksimas užėmė šeštąją vietą.

Džiaugiamės Lietuvos sportininkų aktyvumu bei rezultatais tarptautinėje varžybų arenoje ir linkime sėkmės tolesniuose startuose.