Jaunieji šalies sportininkai susikovė dėl čempionų titulo

Neseniai Kaune praūžus suaugusiųjų Lietuvos boulderingo čempionatui (LBČ), Gegužės 9 dieną Vilniuje būriavosi gausybė jaunųjų šalies sportininkų, siekiančių išsiaiškinti stipriausiojo laipiotojo vardą Lietuvos jaunimo boulderingo čempionate (LJBČ). LJBČ –  tai svarbiausios metų jaunimo varžybos mūsų šalyje, kurių rezultatai turi 1,3 koeficientą formuojant Lietuvos jaunimo rinktinę.

DSC_0107

Jauniai ir jaunučiai

Atranka jaunius ir jaunučius pasitiko 10 skirtingo sunkumo trasų, kurioms dalyviai turėjo įveikti net dvi valandas. Po kvalifikacinio lipimo pavargusių dalyvių veidus puošė šypsena –  kiekvienas jų rado sau iššūkį keliančių trasų dėl kurių topo teko ir gerokai pakovoti.

Finalai, kaip visuomet, vyko traukinuko principu: dalyviai turėjo tik 5 min. pralipti trasai, taigi čia tapo svarbu ne tik technika bei jėga, bet suvokimas kaip tinkamai perskaityti trasą ir ją lipti. Trasų kūrėjai itin pasistengė, kad dalyviai turėtų galimybę pademonstruoti kaip sugeba lipti skirtingo stiliaus trasas –  jaunių ir jaunučių laukė lankstumo, dinamikos, maksimalios jėgos, technikos bei kybių palaikymo reikalaujančios trasos. Po visų lipimų geriausiais pripažinti:

 Jauniai

  1. Semion Kozliuk (KKSK) ir Dina Ramanauskaitė (Climbing club)DSC_0103
  2. Julius Tamašauskas (Montis Magia) ir Aušra Volkaitė (Miegantys Drambliai)
  3. Remigijus Velička (Montis Magia)

Jaunučiai

  1. Joris Giedraitis (Montis Magia) ir Monika Šadauskaitė (Miegantys Drambliai)
  2. Nojus Pakėnas (Montis Magia) ir Darija Andrijanova (KKSK)
  3. Justas Urbanavičius (Montis Magia)

Vaikai

Vaikų grupėje tvyrojo ne ką mažesnis azartas, kas iš jų užims čempiono vietą. Mažieji sportininkai tarpusavyje varžėsi tik atrankos etape, kuriame jų laukė 8 įvairaus sudėtingumo trasos. Palaikomi komandos draugų, tėvelių bei trenerių, vaikai pademonstravo ypatingą ryžtą bandant pasiekti top kybį.

Vaikų geriausieji:DSC_0095

  1. Meritas Babilas (Miegantys Drambliai) ir Vera Kozliuk (KKSK)
  2. Andrej Možeiko (KKSK) ir Aistė Svinkūnaitė (KKSK)
  3. Oskaras Mikelionis (Montis Magia) ir Meda Kurlavičiutė (KKSK)

VISI REZULTATAI

Organizatoriai ypatingai nori padėkoti „Montis Magia“ – ji stipriausiems sportininkams Lietuvos jaunimo boulderingo čempionate (LJBČ) įsteigė šaunius prizus! „Montis Magia“ kompanija yra ilgametė laipiojimo varžybų ir aktyvaus sporto rėmėja.