IV Lietuvos Bouderingo Taurės etapo apžvalga ir rezultatai

E grupėje tarp berniukų, pirmą vietą užėmė Montis Magia sportininkas Joris Giedraitis, kuris pralipo visas 5 trasas. Neįveikę neigiamo trasos, antrą ir trečią vietas laimėjo Roman Sivakov (KKSC) bei Nikita Korčagin (Montis Magia). E mergaičių rezultatai nenustebino: podiumą pasidalino Rugilė Paukštaitytė (Miegantys Drambliai), Vera Kozliuk (KKSC) ir Monika Šadauskaitė (Miegantys Drambliai).

D grupėje stipriausi buvo Mantas Kazlauskas (KKSC) bei Gertrūda Kaniauskaitė (Miegantys Drambliai). Panašu, kad šiems sportininkams trasos buvo per lengvos: Mantas tiek finale, tiek atrankoje visas trasas pralipo iš pirmo bandymo, o Gertrūdai finalinėms trasoms pralipti tereikėjo 15 minučių. Antros vietos atiteko Arturs Kozels (Dingo) bei Rugilei Tamošiūnaitei (Miegantys Drambliai). Bronziniais medaliais džiaugėsi Martynas Jašinskas (Montis Magia) ir Ūla Koroliova (Miegantys Drambliai).

C vaikinų grupėje netrūko staigmenų: į finalus pirmą kartą C grupėje pateko Julius Tamašauskas, Žygimantas Jočys bei Dominykas Krutulis. Nustebino Andrius Žukas (Montis Magia), kuris anksesniuose etapuose tik patekdavo į finalus, tačiau niekada nėra užlipęs ant podiumo. Šį kartą, Andrius pralipo visas finalines trasas ir džiaugėsi pirmuoju auksiniu medaliu. Antra vieta atiteko C grupės lyderiui pagal metinius rezultatus Semion Kozliuk (KKSC), o trečią vietą iškovojo po pertraukos į laipiojimą sugrįžęs Dominykas Krutulis (Miegantys Drambliai). Beje, Dominykui tai taip pat pirmasis medalis LBT. C merginų grupėje didelės konkurencijos nebuvo: trys dalyvės pasidalino podiumą. Pirma Ugnė Baronaitė (KKSC), antra Karolė Kavaliauskaitė (Miegantys Drambliai), trečia Rugilė Tamėnaitė (taip pat Miedantys Drambliai).

Įdomiausios kovos dėl podiumo vyko A grupėje, šįkart ir dėl neįprasto formato trasų finale. Jos privertė parodyti ne tik fizines bei technines galimybes, bet ir išradingumą. Vyrų grupėje metinis lyderis Kipras Baltrūnas (LUK), šįkart liko trečias. Svečias iš Latvijos Rolands Rugens (Dingo) – antras. Na, o pirmą vietą užėmė Mikhail Kochetkov (Scala Dream).

A moterų grupėje staigmenų ne ką mažiau. Labiausiai nustebino Agnietė Šeibokaitė, kuri iki šiol nebuvo laimėjusi medalio A grupėje. Sulipusi be klaidų bei neišsigandusi pirmosios keistos trasos, ji pasipuošė aukso medaliu. Nuolatinė pirmos vietos laimėtoja Rūta Keršiulytė (Montis Magia), nė kiek neliūdėjo gavusi sidabrinį medalį. Na, o bronzinis iškeliavo į Mildos Koreivaitės (Montis Magia) rankas. Beje, smagu, kad savo jėgas LBT išbandė kaborių dalyviai: Jolanta Kozlova, Jurga Prakapaitė bei Domas Karklys.

Taigi, IV LBT etapas pažėrė nemažai staigmenų, kurios įnešė intrigos į būsimus metinius rezultatus. Sportininkai pamatė vieni kitų silpnybes ir stiprybes bei įgavo motyvacijos treniruotis. Tikėkimės ir per kitus likusius LBT etapus visose grupėse tiek pas vaikinus, tiek pas merginas vyks įnirtingos kovos. O kitas LBT etapas jau mažiau nei po mėnesio, tad čiupkit batelius, treniruokitės ir lauksim Jūsų Klaipėdoje jau Lapkričio 9 dieną!Milda Koreivaitė