II-ajame Kaborių etape jau aiškėja sezono lyderiai

Praėjusį savaitgalį didžiausiame Pabaltijo regione laipiojimo centre „Scala Dream“ laipiojimo klube įvyko antrasis mėgėjams skirtų ciklinių varžybų „Kaborių“ taurė etapas. Jo metu jau ėmė aiškėti ir sezono lyderiai.

Rezultatai čia.

Vyrų pogrupyje – tvirtėjantis trejetas

Uostamiestyje vykusiame Kaborių etape susirinko ypač didelis būrys klaipėdiečių, todėl jau betampantis įprastas finalinis dešimtukas šį kartą buvo įvairesnis. Nepaisant didesnio kiekio varžovų, puikiai pažįstančių namų sienas, ant pakylos lipo jau puikiai kaboriams pažįstamas trejetas. Visus šešis topus surinkęs Pavelas Timoninas, tik vienos trasos ant neigiamos sienos su formomis neįveikęs Matas Dominas iš „Miegančių dramblių“ bei jauniausias finalų dalyvis iš Vilniaus – Ignas Kisielius. Toks pats pergalingas trejetas susiformavo ir pirmajame ciklinių varžybų etape Kaune, o M.Dominui dabar, kaip ir prieš mėnesį, sidabrą nulėmė tikslesnis lipimas ir mažesnis bandymų skaičius.

Nauja lyderė moterų pogrupyje

Jau kurį laiką laipiojimo pasaulyje skamba Tatianos Shalios vardas. Vos tik pradėjusi laipioti T.Shalia  iš karto įsiveržė į lyderių gretas. Per pastarąjį Kaborių etapą varžovėms ji buvo nepranokstama. Lengvai surinkusi penkis topus vos vieną trasą paliko neužbaigtą, kai tuo metu antrosios ir trečiosios vietos laimėtojos pasiekė po 3 topus ir tam atliko dvigubai daugiau bandymų. Ant antrojo pakylos laiptelio lipo praėjusio sezono, pagal metinį reitingą, sidabro savininkė Eglė Dambrauskaitė, o trečioji – gerai žinoma sportininkė Irina Artiuševskaja.

Artimiausios ir pačios svarbiausios metų varžybos – Lietuvos boulderingo čempionatas jau kovo 10-11 dienomis Klaipėdoje, „Scala Dream“ laipiojimo klube. Daugiau informacijos čia.