Gravity Games 2014

 

Mėgėjų grupėje su labai artimais rezultatai prizines vietas užima:

Pirmas: Žygimantas Jocys         Pirma: Miglė Žukauskaitė
Antras:
Matas Dominas   Antra: Fay James
Trečias: Aleksei Voronim   Trečia: Anna Haružika
Finalai tikrai daug kokybiškesni bei 2013 metų Gravity Games, gera muzika bei šviesos efektai sukūrė labai gerą atmosferą, o dar nauja, niekur nematyta finalų sistema suintrigavo ne tik dalyvius, bet ir žiūrovus. Kiekvienas finalistas turėjo 10 min savo pasirodymui, per kurias turėjo pralipti keturias trasas. Ši sistema reiškė, kad sportininkas ne tik turi būti pasiruošęs fiziškai, tačiau turi susidėlioti, kurią trasą lips po kurios bei kiek laiko leis sau pailsėt tarp bandymų.

 

Image

 

Pirmi vyko moterų finalai, kur paeiliui startavo Margarita Smirnovienė, Dovilė Gedminaitė, Irina Artiušėvskaja, Ieva Mališauskaitė, Milda Koreivaitė bei Aistė Pliuškevičiūtė. Pirmom dalyvėm sekėsi gan sunkiai ir publika išvydo vos kelis topus, tačiau laikas buvo startuoti varžybų favoritems Aistei ir Mildai. Jos nesunkiai pralipo visas keturias trasas, tačiau abi padarė po kvailą klaidą neapkraudamos visų starto kybių.

Po finalų pas merginas rezultatai nepasikeitė nuo atrankos ir jos išsidėstė taip:

Pirma: Aistė Pliuškevičiūtė

Antra: Milda Koreivaitė

Trečia: Ieva Mališauskaitė

Vyrų finalas pasirodė dar įdomesnis ir intriga išliko iki pat paskutinio dalyvio. Puikiai paruoštos trasos buvo tikras galvosūkis visiems sportininkams. Bene visos  trasos buvo praliptos skirtingais būdais.  Tačiau tik Rolands Rugens, laikui einat į pat pabaigą, sugebėjo pralipti visas 4 trasas ir vėl įrodė, jog yra stipriausias. Vietos tarp vyrų pasiskirstė taip:

Pirmas: Rolands Rugens

Antras: Jurijs Krasanovs

Trečias: Dmitrijus Monastyreckis

 

Image 

 

Visus rezultatus galima rasti čia: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AlYKK_X114cxdDU0VDNxYnpRbEZYZ0Y1QzNEbkt5S1E