Geriausius Pabaltijo laipiotojus į Varšuvą sukvietė laipiojimo festivalis „Bloco Masters“

Sausio 27 – 28 dienomis į Varšuvoje vykstantį kasmetinį „Bloco Masters“ laipiojimo festivalį susirinko gausus būrys laipiotojų iš Lenkijos, Lietuvos, Rusijos, Ukrainos, Latvijos ir net iš Didžiosios Britanijos. Mūsų šalį šiose varžybose atstovavo net 18 sportininkų ir laipiojimo sporto entuziastų, iš kurių, Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Mikhailas Kochetkovas pademonstravo puikų rezultatą ir finale užėmė 6 vietą. Šios varžybos, tai vienos iš pasirengiamųjų varžybų tiek Lietuvos jaunimo, tiek suaugusiųjų rinktinių sportininkams prieš pasaulio ir Europos taurių startus.

Varžybos truko dvi dienas, o gausus 450 dalyvių būrys buvo suskirstytas į 4 atrankos grupes, taip pat išskirtas lipančiųjų lygis į mėgėjus ir sportininkus. 30 trasų atrankoje buvo vienodos visiems dalyviams, o likusios 10 trasų – lengvesnės (mėgėjams) arba labai sunkios (sportininkams). Trasos pasižymėjo lipimo stilių įvairumu – norint iškovoti geriausiojo titulą reikėjo ne tik gebėti išsilaikyti ant mažiausių kybių atbrailėlių, bet ir pademostruoti itin pasaulinėse varžybose mėgstamus parkūro sporto ant sienelės elementus.

IMG_0004

Stipriai varžybose pasirodė ne tik Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Mikhailas Kochetkovas, bet ir dabartinis Lietuvos čempionas Kipras Baltrūnas, po inirtingos kovos pusfinalyje užėmęs 9 vietą. Daug ateities vilčių teikiančius rezultatus parodė jaunimo rinktinės sportininkai. Visus rezultatus galite sužinoti čia: http://www.blocomasters.com/masters/

Varžybų sezonas Lietuvoje ir Pabaltyje 2017 metais dar tik įsibėgėja. Artimiausios varžybos – visų laipiojimo entuziastų pamiltos Kaborių taurės varžybos jau vasario 11 dieną, Klaipėdoje, Scala Dream laipiojimo klube. Sekite naujienas.