Sportininkams iššūkį metė Bloco Masters festivalis Lenkijoje

Praėjusį savaitgalį Varšuvoje vyko „Bloco Masters“ varžybos, kasmet pritraukiančios daug laipiotojų iš Lenkijos, Latvijos, Lietuvos. Mūsų šalį jose šiais metais atstovavo Kipras Baltrūnas, Vilimantas Petrašiūnas, Agnietė Šeibokaitė bei Žygimantas Jočys.

Atrankoje dalyviai turėjo 8 valandas pralipti 40 trasų, kad išsiaiškintų, kurie septyni geriausi vyrai bei moterys patenka į tolimesnį  etapą. Kipras, atrankoje pralipęs visas trasas, ir Vilimantas, kuriam iki 40 trasų pralipimo pritrūko vieno  top‘o, nesunkiai  įsiliejo į finalistų gretas.  Agnietė,  įveikusi 20 trasų užėmė 12 vietą, o Žygis su 25 topais – 61.

1544521_941125255919457_8523935144532388070_n

Finaluose dalyvių laukė 4 sudėtingos trasos, gera muzika, specialus apšvietimas bei entuziastingas žiūrovų palaikymas. Visi  finalistai lipdami rodė aukštą meistriškumo lygį – rezultatus nulėmė bandymų skaičius. Šių metų „Bloco“ čempionais  tapo lenkai Andrzej Mecherzynski – Wiktor ir Kasia Ekwinska.  Antrosios vietos pakylą užėmė latviai Rolands Rugens ir Diana Lotina. Treti – Jakub Jodlowski bei Daria Brylova.

Lietuviams šį kartą iki apdovanojimų pritrūko išties nedaug:  Kipras, nors ir lietė visus topus viena ranka, tačiau pilnai jam pavyko pralipti tik 2 trasas. Su šiuo rezultatu jis iškovojo 4 vietą. Vilimantas taip pat pralipo dvi pirmąsias trasas, o ketvirtojoje buvo pakilęs beveik iki top‘o. Jis užėmė 5 vietą.

Pilni rezultatai

16526_941124262586223_800235508877895653_n

Šiuo metu sportininkai įnirtingai ruošiasi dalyvauti paskutinį kovo savaitgalį vyksiančiose Riga Open boulderingo varžybose.