Sportininkų atstovas

2014 metais sportininkų atstovas – Kipras Baltrūnas

Rinkimuose savo kandidatūrą buvo iškėlę dar trys laipiotojų arenoje puikiai žinomi sportininkai – Vilimantas Petrašiūnas, Dmitrijus Monastyreckis ir Milda Koreivaitė.

Savo motyvaciniame prisistatyme Kipras rašė: „Per savo 6 metų sportininko karjerą esu išgyvenęs daug ką. Patyriau daug jausmų – pradedant vienatve, kai šalies atstovavimą tenka nešti tik ant savo pečių, baigiant vienybe, kada jautiesi esantis komandos dalis, už kurią atiduodi visas jėgas.
Esu varžybų dalyvis bei buvęs organizatorius, todėl suprantu ir galiu pažvelgti į varžybas visais aspektais. Taip pat, esu Lietuvos boulderingo čempionas bei laipiojimo sporto lyderis Lietuvoje. Tapau pavyzdžiu augančiai kartai, todėl manau, kad esu vertas tapti sportininkų atstovu. Mano motyvacija yra pagrįsta noru padėti asociacijai išgirsti ir teisingai suprasti sportininkų norus, problemas bei aktualius klausimus. Tikiu, kad mūsų bendradarbiavimas tiestų sėkmingą kelią į profesionalesnio sporto sėkmę.“

Vienerius metus Kipras atstovaus Lietuvos laipiojimo sporto asociacijos sportininkus valdyboje, turėdamas patariamąjį balsą sprendžiant su sportininkais susijusius klausimus. Sportininkų atstovas taip pat turi gerai žinoti bendras sportininkų problemas, poreikius ir lūkesčius bei galimybes, duoti rekomendacijas, suteikti informaciją arba prisijungti prie darbo grupių ruošiant varžybų taisykles ir nuostatus.

Kiprai, linkime tau produktyvaus ir sklandaus darbo bei reikšmingų rezultatų šiais metais!

Kandidatavimas ir rinkimų procedūra 2014