LLSA nariai

 Kauno laipiotojų uolomis klubas (Kaunas)

Tai viena iš seniausiai Lietuvoje įkurtų, o Kaune ir vyriausiųjų vardą turinti laipiojimo salė. LLSA nariu klubas tapo 2013 metais. Nuo tada klubui priklausantys nariai aktyviai dalyvauja  LLSA veikloje, o 2 stipriausi klubo atstovai yra ir Lietuvos rinktinės nariai: Dmitrijus Monastyreckis ir Artūras Volkovas.

Kaunas Climbing Club Logo

 Klaipėdos kalnų sporto klubas (Klaipėda)

Klaipėdos kalnų sporto klubas dar žinomas kaip MSC-KSK. Klubo vadovas taip pat yra ir vienas iš LLSA įkūrėjų. MSC-KSK jau 10 metų plėtoja laipiojimo sportą uostamiestyje. Klubas turi stipria jaunųjų laipiotojų komandą, atstovaujančią Lietuvą Tarptautinėje arenoje.

Klubo emblema

 „Miegantys drambliai“ laipiotojų klubas (Kaunas)

Šiuo metu tai naujausia ir didžiausia laipiojimo salė Baltijos šalyse. Klubo narių indėlis į LLSA veiklą vienas iš didžiausių ir inovatyviausių. Daugelis jaunų „Miegančių dramblių“ sportininkų yra Lietuvos jaunių laipiojimo rinktinės nariai.

md logo

„Montis Magia“ laipiojimo mokykla (Vilnius) 

Bene didžiausias ir seniausias laipiojimo klubas Lietuvoje, vienas iš pirmųjų ir pagrindinių LLSA narių. Klubą atstovauja stipriausia 2014 metų laipiotoja Milda Koreivaitė. Taip pat, „Montis Magia“ gretose nemažai jaunų ir labai perspektyvių laipiotojų.

Montis_magia_CMYK

 „Scala Dream“ laipiojimo uolomis klubas (Klaipėda)

Klaipėdoje tik nuo 2012 metų gyvuojantis, tačiau jau spėjęs tapti vienu iš stipriausių laipiojimo uolomis klubų Lietuvoje. Į LLSA veiklą įsitraukė vos tik atsivėrus salės durims, bet jau dabar aktyviai kelia Lietuvos laipiojimo lygį. „Scala Dream“ gretose – stipriausias 2014 metų Lietuvos laipiotojas Mikhail Kochetkov, kuris taip pat yra ir vienas iš klubo įkūrėjų bei trenerių.

SD Logo Full