2013m. Europos jaunimo čempionatas

Varžybos prasidėjo ankstų šeštadienio rytą nuo jauniausių merginų grupės (Youth B) lipimo, kurioje Lietuvą atstovavo Miegančių dramblių sportininkė Gertrūda Kaniauskaitė. Pralipusi vieną trasą ir paėmusi 4 bonusus, Gertrūda užėmė 33 vietą savo grupėje. Vėliau savo jėgas ant sienos išmėgino klaipėdiečiai iš kalnų sporto klubo Mantas Kazlauskas (1 bonusas)  ir Semion Kozliuk (1 topas 3 bonusai), atitinkamai užėmę 36 ir 32 vietas. Jaunesniųjų grupėje (Youth A) klaipėdietė Ugnė Baronaitė paėmė 1 bonusą ir užėmė 44 vietą.

Po pietų prasidėjo vyriausiųjų grupės (Juniors) merginų ir vaikinų lipimai, kuriose Lietuvą atstovavo du Montis Magia sportininkai, Lietuvos jaunimo čempionė Milda Koreivaitė ir Eduardas Jeriomenko. Milda, pralipusi vieną trasą ir paėmusi 3 bonusus, užėmė 23 vietą, o Eduardas pralipo net dvi trasas ir 3 bonusus, liko 29 vietoje. Sekmadienį ryte sportininkai mokėsi iš geriausių laipiotojų žiūrėdami finalus.

Nors rezultatai nėra labai stebinantys, jaunieji sportininkai įgijo daug patirties bei motyvacijos treniruoti savo silpnąsias vietas ir jau galvoja apie galimybes dalyvauti kituose Europos jaunimo boulderingo čempionatuose.

Po varžybų sportininkai išvyko į Vokietijoje esantį Frankenjuros uolų regioną pasitreniruoti ir atsipalaiduoti.